Plánované vrhy / Planned litters

 

V podsekcích dle předpokládaného písmene vrhu najdete veškeré podrobnosti o konkrétních plánovaných vrzích.

 

Je možné, že se vrhy prohází (stejně tak jako počáteční písmenko vrhu), pozmění, či se vůbec neuskuteční. Uvidíme, jak nám budou potkaničky růst a dospívat, některé holky rostou pomaleji a potřebují o něco více času, některé jsou "ranější" a mohou se stát maminkami o něco dříve než jiné. Vždy záleží hlavně na stavu našich holčiček. Také nemůžeme zaručit, že samička zabřezne hned při první snaze o nakrytí. Proto na nic nebudeme spěchat a bude-li třeba, vrh se posune na později nebo naopak.

 

Toto jsou pouze naše plány, jak by to mohlo být. Berte to prosím na vědomí a nehněvejte se, pokud Vámi vytipovaný vrh nevyjde nebo se posune. Děkuji.

 

Nejbližší plány

 

Yara Od Pekelného Strážce (LH Vv, american platinum, berkshire) X Shifu Od Pekelného Strážce (S, albino, geneticky černý berkshire)

Změna samce- místo Skaary bude krýt jeho bratr Shifu, bohužel Skaara několikrát nenakryl.

Vrh zaměřený na udržení americko- platinové linie ve velveteenu s LH alelou. Tatínek Shifu LH nenese, mamina je LHčka- mimča budou tedy genoví LHčci. Shifu vnese do naší Ezelloharrovo- Pekelnické LH linie krev, kterou tato linie ještě nezná a přitom má v genech ameriku bez příměsi ruské modré. Jde tedy o čištění barev v genech ze strany maminy Yary. Shifu též nenese sphynx ani fuzz, což přesně potřebujeme.

Ve vrhu očekáváme mimča americká modrá a černá, možná se povede i americký mink a platina (pokud Shifu nese minka). Variety standard a velveteen, znaky berkshire, hooded a solid. Vrh bude s VP, protože mamina Yara má nestandardní berkshire.

Krytí proběhne v nejbližších dnech.

 

 

Rezervace na plánované vrhy jsou možné.

Mláďata do chovu jen v omezeném počtu a pouze oficiálním chovatelským a členským stanicím!

 

Rezervace:

Já- vždy první volba

Roberto Piuzzi- do chovu dle vlastní volby

Kristýna Nová (ČS Melima Nyano)- dumbo samička, do americké linie, solid- chov

ChS Od Raubířů- samička do strakáčů- k chovu

ChS Habibi mouse- holka, ruská nebo americká modrá, hodně znakatá- chov

Kateřina Kubálková- klučík na mazlíčka

 

 

 

 

 

© 2009 Od Pekelného Strážce - Všechna práva vyhrazena!

Tvorba www stránek zdarmaWebnode