Obchůdek aneb výbavička pro Vaše mazlíčky

 

Svým potkaním miláčkům vlastnoručně vyrábím šitou výbavičku do klece. Někdy se ale do šití vrhnu střemhlav a nevím, kdy přestat. Mám-li našito víc, zásobuji přátele "potkanáře" a "fretkaře". Dlouho mě přátelé popichovali, abych své výrobky nabídla i ostatním. Nyní přináším možnost pořízení šitého vybavení pro Vaše miláčky i Vám.

Vyrábím z rozmanitých materiálů a v různých barvách, každý si přijde na své. Veškeré látky, z nichž vyrábím, jsou opravdu poctivá česká výroba textilek Hedva a Velveta! Tedy žádná čína :-)

Ceny jsou relativně příznivé, vždy však záleží především na druhu meteriálu, použitém množství či na náročnosti zdobení. Samotný materiál tvoří vysoké procento konečné ceny za výrobek, za práci samotnou si účtuji takřka "nula nula nic".

K dispozici jsou jednotlivé výrobky i sady více výrobků ze stejného materiálu, aby byla barevně sladěna celá klec, ze sady však lze zkoupit i jeden výrobek samostatně, pokud ji prezentuji zde na této stránce.

 

Co Vám nabízíme...

Pelíšky rozličných druhů pro všechna drobná zvířátka, která ráda pelíšek vysoko :-)

Najdete zde větší pelíšky vhodné pro fretky, potkánky, činčilky, tak i menší pro osmáky, myšky a křečky! Pro každého něco...

Pokud zde nenaleznete něco, po čem Vaše srdce zatoužilo, klidně napiště dotaz na takovou věc mailem, pokud to bude v silách mých a mého stařičkého kufrového šicího stroje Veritas, pak velice ráda vyrobím na přání.

Jediné, co vím že nemohu ušít, jsou tolik oblíbené pelíšky "kostka" a to z toho důvodu, že kostky musí být vyrobené ze silné látky, aby držely tvar a tudíž jejich švy jsou tvořeny čtyřmi vrstvami silné látky a to bohužel můj stroj nezvládne- respektive takovou vrstvu látek nestrčím pod patku. Kdybych měla moderní profesionální stroj, bylo by to něco jiného, u těch se dá patka zvednout mnohem výš a mívají i silnější motor než ten můj stařík. Tak šiju jen to, co můj stroj zvládá.

 

Jak nakoupit se dovíte ZDE. KLIK!

 

!!! JSOU IHNED K MÁNÍ NOVÉ VĚCIČKY !!!

 

Momentálně máme k dispozici klasické hamaky čtvercové, obdélníkové a trojúhelníkové různých rozměrů, velký i malý kapsář, velký i malý tunel. Všemožné barvy a rozličné materiály. Vyberete si pro fretky, činčily, potkánky, myšky a další "šplhavá" zvířátka :-)

Aktuální nabídka, fotky a popis jednotlivých výrobků je na vyžádání. Momentálně šiji ve volných chvilkách průběžně, aktualizovat stránky s nabídkou jednotlivých kousků je pro mě velice časově náročné, tak podrobnosti prosím mailem. Proto zde aspoň malá ochutnávka.

 

Dále je možné ušít na přání. Avšak zde záleží na mých časových možnostech a tudíž tato služba není dostupná vždy, spíše sporadicky.

Šijeme klasické hamaky (čtvercové, obdélníkové, trojúhelníkové), prolézací hamaky, čtvercové dvoj-hamaky (dvojité- horní + spodní hamak dohromady), kapsáře, tunýlky tzv. "nohavice".

V případě šití na přání lze pelíšek doplnit o různé vychytávky např. drátková výztuha kulatých poutek, řetízková poutka nebo poutka úplně vynechat a doplnit pelíšek o záclonové žabky k zavěšení apod...

 

MÁME SPOUSTU LÁTEK NA VÝBĚR, TAK NEVÁHEJTE S OBJEDNÁVKOU!
 
Pořiďte svému mazlíčkovi praktický dáreček :-)

 

Nevíte, co si nechat ušít? Inspirujte se třeba ZDE. KLIK!

 

© 2009 Od Pekelného Strážce - Všechna práva vyhrazena!

Vytvořeno službou Webnode