Odkazy / Links

 

 Odkazy na potkaní ChS, které známe.

 

ChS Lavan

Iveta "Oki" Jarošová- další moc fajn chovatelka, spolupracujeme na americké modré linii. Sídlí v Roudnici nad Labem. Odchovy linií americká, ruská, šampaň, béžová, hlavně strakáči a taky odd eye v srsti standard, rex a velveteen, LH.

 

ChS Sankari

Olga "Sankari" Vinařová- příjemná a milá chovatelka, spolupracujeme na americké modré linii. Sídlí v Brně a odchovává americkou modrou linii s přesahem do mink, ruskou modrou / stříbrnou linii ve standardu a rexu.

 

ChS Z planety Zubajda

Alena Vocelková- další naše "dceřiná" stanice- začínající chovatelka, která však má již mnohaleté zkušenosti s potkany včetně podílových "divočáků" jakožto mazlíčkářka. Rozjely jsme naplno naši aktivní chovatelskou spolupráci na začátku roku 2013, kdy jsem odchovala pod svou ChS na jejich samičce Máje vrh maličkých- náš vrh M. Později se Alenka stala členem ČKP a provozuje členskou stanici, kde funguji jako "pomocná ruka" v začátcích a úzce spolupracujeme. Vlastním z jejich chovu potkaního kloučka Aladina. Sídlí v Hradci Králové. Alenka se zabývá americkou modrou, ruskou modrou a béžovou linií, kde klade důraz na aguti zbarvení v těchto liniích a především na varietu standard.

 

Odkazy na kamarády zvěromily, chovatele a šťastné majitele rozličného zvířectva.

 

ChS Girmido

Michaela "Tetička" Vašková- moje teta a majitelka početné psí smečky a ChS německých ovčáků. Z její ChS pochází pejskové výborných pracovních liníí, její odchovy zná i mnoho zahraničních zemí. Chcete-li NO pro práci a sport, vřele doporučuji štěňátka z ChS Girmido, sídlí v Bílé Lhotě u Mohelnice, ale lze jí občas zastihnout i na původní adrese v Linharticích u Moravské Třebové.

 

ChS Belgabon

Marie "Maruška" Reková- kamarádka pejskařka, majitelka několika psích chlupatců a ChS briardů  a kernteriérů se sídlem v Linharticích u Moravské Třebové.

 

ChS Alebasi Jílové

Radka Poslušná- moje sestřenice, chovatelka flat coated retrívrů a psovodka záchranné brigády. Chcete-li flatíka pro práci i na výstavy, doporučuji! Bydlí v Praze.

 

 ChS Žižkova Studánka

Jitka Krupičková mladší- kamarádka, chovatelka morčátek a její maminka (rovněž Jitka) chovatelka německých ovčáků, obě ChS (jak morčecí tak psí) mají stejný název a sídlí ve Světlé nad Sázavou.

 

ChS Touch the Sky

 Vanda Gregorová- kamarádka a tanečnice se psy, do budoucna zřejmě odchová i nějaké ty čivavky a australské ovčáky. Bydlí v Praze.

 

Ťapka a její psí smečka

Lenka "Ťapka" Šilhánková- kamarádka, neustále činorodá milovnice zvířat a hrdá majitelka kříženky jezevčíka Mufči, křížence knírače Rodyho a zlatého retrívra Artura a několika dalších zvířat. Častokrát se stěhovala, myslím že nyní sídlí v Rokycanech :-)

 

Užitečné potkaní odkazy

 

www.kralici.cz/potkani

Další užitečný web plný cenných informací, včetně potkaního fóra, inzerce, fotoalb registrovaných uživatelů a jiných vychytávek.

 

Databáze Elza

Chovatelská databáze všech registrovaných potkanů v ČR, obsahuje plno vychytávek jako zdravotní karty jednotlivých zvířat, nabídku samců ke krytí, lze si zjistit i rodokmeny celých linií včetně zdraví a kontroly příbuznosti atd...

 

www.potkanileky.webnode.cz

Originální projekt několika ChS, kde se dovíte, jak a čím léčit rozličné potkaní neduhy, jak správně krmit a přilepšit potkánkovi, aby byl zdravý, nahlédnete do etologie, můžete si najít i Vám nejbližšího veterináře, který rozumí potkánkům a mnoho dalšího. Doporučuji jako "povinnou četbu" pro každého majitele potkánka!

 

© 2009 Od Pekelného Strážce - Všechna práva vyhrazena!

Vytvořeno službou Webnode