Pekelnické výhody

 

Vzhledem k tomu, že naše ChS je po všech stránkách velmi náročná, co se týče nároků na nové majitele našich malých pekelníčků i na majitele nevěst našich samečků, rozhodla jsem se, že Vám jako projev díků za Vaši vstřícnost, ochotu spolupracovat a svědomitost při plnění všech našich podmínek daných smlouvami, poskytne naše ChS speciální "Pekelnické výhody". A těm z Vás, kteří zatím váháte o pořízení potkaního kamaráda od nás nebo už jste rozhodnuti "upsat se pekelníku" a nějakého si od nás odnést, nabízím prozatím alespoň malou motivaci. Tím chceme říci, že každý, kdo má s námi co dočinění a poctivě plní všechny naše požadavky, takový u nás nikdy nepřijde zkrátka!

Proto plňte naše smlouvy, podávejte nám co nejčastěji a nejpřesněji informace o našich-Vašich pekelníčcích. Čím lépe nám budete dávat najevo, že jste tím nejlepším páníkem našim miminkům jakého si jen lze přát, tím více výhod můžete čerpat! Tak neváhejte a čiňte se, neboť budete odměněni :-)

 

Pekelnické výhody týkající se koupě miminek

 

1) "Sleva za dva"

Pokud si vezmete od nás 2 miminka ze stejného vrhu (pouze stejné pohlaví a jen pokud miminka budou bydlet spolu)

-jednorázová sleva 50 Kč

 

2) "Sleva za tři nebo za čtyři"

Pokud si vezmete od nás 3 nebo 4 miminka- buď všechna ze stejného vrhu nebo některá miminka z jednoho vrhu a další miminko z jiného vrhu, v případě odběru ze dvou různých vrhů jen tehdy, budou-li miminka z různých vrhů k odběru v časovém rozestupu maximálně 14 dní, (pouze stejné pohlaví a jen pokud miminka budou bydlet spolu)

-jednorázová sleva 100 Kč

 

3) "Věrnostní sleva"

Máte-li od nás miminko nebo dvě miminka z některého z předchozích vrhů a nyní si berete od nás další

-jednorázová sleva 50 Kč

 

4) "Extra věrnostní sleva"

Máte-li od nás doma již tři miminka (případně i více) a nyní si berete od nás další

-jednorázová sleva 100 Kč

 

 

Pekelnické výhody týkající se plnění smluv

 

1) "Super páník"

Máte-li od nás jakýkoli počet miminek, a průběžně, stále a kvalitně plníte všechny body "Kupní smlouvy" (týká se to především aktuálních informací o miminkách- čím častěji a podrobněji informujete, budeme Vás tím více považovat za "bezvadnějšího" majitele našich miminek)

Budete-li patřit mezi tyto šťastlivce a budete si od nás brát další miminko, dostanete na toto miminko slevu navíc

-jednorázová sleva 50-100 Kč

 

2) "Super mamina"

Pokud jsme Vám v minulosti poskytli krytí Vaší samičky naším samečkem, a průběžně, stále a kvalitně plníte všechny body "Smlouvy o krytí" (týká se to především aktuálních informací o miminkách narozených z tohoto spojení- čím častěji a podrobněji nám předáváte informace o miminkách od jejich nových majitelů, budeme Vás tím více považovat za "bezvadnějšího" chovatele miminek po našich samcích)

Budete-li patřit mezi tyto šťastlivce a budete si od nás brát miminko nebo více miminek současně, dostanete na každé miminko slevu

-jednorázová sleva 50 Kč

 

Budete-li mít zájem o nějaké další krytí Vaší samičky mým samečkem a na tomto krytí se dohodneme, dostanete slevu na krytí (pouze v případě, že za krytí nebudu požadovat mládě z vrhu)

-jednorázová sleva 50-100 Kč

 

!!! Pekelnických výhod v budoucnu ještě přibude !!!

 

 

Pozor!!!

Pekelnické výhody lze i sčítat! Jak to funguje?

Příklad:

Máte doma již dvě miminka od nás, perfektně plníte naše smlouvy a skvěle informujete a nyní si pořizujete od nás dvě miminka (stejného pohlaví a ze stejného vrhu), získáváte tudíž: "Věrnostní slevu" + slevu "Super páník" + "Slevu za dva". Tato sleva činí: 50 Kč + 50 až 100 Kč + 50 Kč. Tedy získáváte 150 až 200 Kč slevu. To znamená, že pokud každé miminko, které si nyní berete stojí 200 Kč, dostáváte vlastně jedno miminko zdarma :-)

 

 

© 2009 Od Pekelného Strážce - Všechna práva vyhrazena!

Vytvořeno službou Webnode