Vrh N2 / Litter N2

Spojení

Charlotte Chesidra Od Pekelného Strážce X Wendol von Percy

 

Během několika málo okamžiků jsme přišli o všechna mláďátka z vrhu N2, následně o jejich maminku Charlottku...

Celá věc se stala ve čtvrtek 4. února, kdy jsem už třetím dnem měla u sebe na hlídání cizího kocoura Matese. Zrovna jsem pobíhala po kuchyni a dokončovala čištění klecí a instalaci hamaků. Moje fenka Bernadetta měla ten den trochu bolení břicha a začala kňučet u dveří, že potřebuje nutně ven si ulevit. Jelikož se cizí kocour nesnesl moc dobře s mým kocourem Nomádem a Bernadettou, museli být každý v jiné místnosti, když jsem nebyla přítomna. Nomád spokojeně chrupkal u mě v posteli v pokoji, tak jsem kocoura Matese nechala v kuchyni, kde ležel ve své plyšové boudičce a spal jako dřevo, vzala Bernadettu a mazala s ní na ani ne patnáct minut ven.

Po mém návratu mě v kuchyni čekala hrůza...

Mates skočil na klece a zvrhnul na zem klec činčilu 60, která byla nejvýše, postavená na dalších dvou větších klecích. Bydlela v ní Charlottka s mrňátky. Jak klec spadla, rozkočila se na dvě části. Sponky, které udržují dno spojené s klecí, se rozletěly a dno odpadlo od mříží. Pádem dezorientovaná mrňátka Mates snadno pochytal a do jednoho zakousl. Charlottka utrpěla ošklivý kousanec na bříšku a boku a nespočet škrábanců po celém těle, našla jsem jí, naprosto vyděšenou, napěchovanou v úzké škvíře pod potkanáriem. V pátek nám na následky vnitřního zranění umřela i Charlottka.

Mates, který celé tři dny potkany ignoroval a najednou tohle. Byl to pro mě hrozný šok. Ani nemám sílu víc vysvětlovat a psát.

Pomalu si začínám myslet, že naše N vrhy jsou snad prokleté... Vrh N1 také celý zemřel na otravu e.coli.

Vrh N2 byl celý zadán a je mi nesmírně líto, že musím všem lidem, kteří se těšili na svého prcka, říct takovu zprávu. Jelikož jsme přišli i o Charlottku, stejné spojení už nikdy zopakovat nemůžeme...

 

Kontakt

Markéta Strejčková

odpekelnehostrazce@atlas.cz

Marie Majerové 11
Svitavy

+420 736 237 949

Vyhledávání

© 2009 Od Pekelného Strážce - Všechna práva vyhrazena!

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode