Ceník / Price list

 

Ceny malých pekelníčků budou odvozeny od jejich variety a barvy. Zde se můžete předběžně informovat.

Taktéž musíte mít na zřeteli, že ceny, které zde uvádím, rozhodně nejsou přemrštěné. Péče o všechna naše chovná zvířata, březí a později kojící matku a zejména péče o samotná mláďátka, krmivo, stelivo, chovatelské potřeby a vybavení, veterinární náklady, výstavní a registrační poplatky, případně poplatek za krytí samičky, cestovné (na potkanářské akce, k samci na krytí apod...) atd. čím dál více stoupají do vyšších a vyšších částek. Nemůžete nám mít za zlé, že ceny mláďátek se musí přizpůsobit tak, aby pokryly alespň část celkových nákladů na chov. Věřte nebo ne, prodej mláďat nás opravdu nespasí a všecho jde zase zpátky do chovu. Rýpalům vzkazuji- Peníze "utržené" z prodeje mláďátek nepokryjí ani 1/4 nákladů provozu naší chovatelské stanice. Z velké části dotuji provoz z vlastní kapsy. Chovatel, který dává stejnou péči svým zvířatům jako já, dobře ví, jaké náklady vznikají. Ti, kdo jen nesouhlasně řeční, nikdy pořádně nechovali a pravděpodobně ani v poslední době zvířatům nic nenakupovali.

Nejsme zverimex ani žádná velkokapacitní množírna krmných zvířat, proto nás s podobnými subjekty nesrovnávejte a nečekejte od nás potkaní mláďátko za 30 Kč. Ale můžeme Vám slíbit, že u nás taktéž nedostanete mláďátko nemocné, zraněné, napadené parazity, nesocializované, špatně živené, ze zdravotně nebo povahově špatného rodičovského spojení. Nikdy se nemusíte strachovat, že jste místo chlapečka dostali holčičku a k tomu ještě nakrytou. Nikdy Vás s žádným dotazem, problémem nebo připomínkou nepošleme pryč a máte naší plnou podporu v nouzi. Žádný zverimex Vám toto nikdy nemůže zaručit.   

 

Barva

 

Černá / black 300 Kč
Aguti (divoké zbarvení) / agouti 300 Kč
"Norek" / mink 350 Kč
Skořice / cinamon 350 Kč
Americká modrá / american blue 400 Kč
Modrá aguti / blue agouti 400 Kč
"Prachová" modrá / powder blue 400 Kč
Stříbřitý norek / Silver mink 400 Kč
Perlová / pearl 400 Kč
Tmavá perlová / Dark pearl 400 Kč
Skořicová perlová / cinamon pearl 400 Kč
Stříbrná / silver 400 Kč
Platinová / platinum 450 Kč
Platinová aguti / platinum agouti 450 Kč

Varieta

 

Dumbo uši / Dumbo +50 Kč
"Sametová srst" / Velveteen +80 Kč
Saténově lesklá srst / Satin +30 Kč
Dlouhosrstý / Long haired +110 Kč
Dlouhosrstý velveteen / Long haired velveteen +130 Kč

Tyto ceny nemusí být konečné. Slevy na pořízení malého pekelníčka je možné získat v rámci "Pekelnických výhod"! Více o nich ZDE!

© 2009 Od Pekelného Strážce - Všechna práva vyhrazena!

Vytvořte si web zdarma!Webnode