Jak nakoupit

 

Výrobky si můžete odebrat osobně prakticky kdykoli u nás v Moravské Třebové, pravidelně (cca dvakrát do měsíce) mívám i cestu do Brna, vyjímečně do Prahy nebo jinam a po domluvě Vám je mohu přivézt a osobně předat. V takovém případě zaplatíte jen cenu výbavičky samotné. Platba proběhne až přímo při předání.

Nemůžete-li si vyzvednout výbavičku osobně u nás nebo ve smluveném městě, ráda Vám výbavičku zašlu poštou jako doporučený dopis nebo balíček (dle velikosti objednávky), ovšem počítejte s tím, že Vám k ceně výbavičky připočítám poštové. V tom případě Vás požádám o úhradu předem na účet. Jakmile částka dorazí na účet, okamžitě posílám k Vám Vaši objednávku.

O  pohybech Vašich peněz budete vědět, vždy komunikuji se zákazníkem přes email, v den připsání peněz na náš účet Vás o tom informuji mailem a informuji i o odeslání vaší objednávky. Po doručení objednávky k Vám rovněž žádám, abyste mi potvrdili, že zásilka dorazila v pořádku a nepoškozená.

Vše zasílám pouze doporučeně na podací lístek a řádně pojištěné.

Cenu poštovného Vám spočítám dle kalkulace České pošty, až budu znát přibližnou hmotnost Vaší celé objednávky. Dle toho zvolím odeslání buď jako doporučený dopis nebo u větších zásilek doporučený balík. Budu se snažit odeslat objednávku za co možná nejménší částku, abyste neplatili zbytečně moc peněz za poštovné. Částku přesně spočítám na kalkulátoru České pošty ZDE.

Dále u urgentních zásilek mohu poslat dopisem či balíkem pomocí služby EMS, která zaručuje dodání zásilky do druhého dne. V tomto případě je ale služba EMS přibližně o 100 Kč dražší, než by tomu bylo u klasické doporučné zásilky! 

 

NA DOBÍRKU PO VELMI ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTECH S NEZODPOVĚDNÝMI ZÁKAZNÍKY NEZASÍLÁM!
VÝJIMKY DĚLAT NEBUDU A NA SMLOUVÁNÍ NEPŘISTUPUJI.
BUDE-LI MÍT KUPUJÍCÍ JAKÉKOLI POCHYBNOSTI, PŘED USKUTEČNĚNÍM OBJEDNÁVKY SI MOU DŮVĚRYHODNOST MŮŽE OVĚŘIT TŘEBA NA POTKANÍCH FÓRECH, KDE MĚ LIDÉ ZNAJÍ A JISTĚ TAM NARAZÍ I NA LIDI, KTEŘÍ UŽ ÚSPĚŠNĚ ODE MĚ PELÍŠKY POŘIZOVALI A NEMÁLO Z NICH SE KE MĚ VRACÍ. POTKANÍ FÓRUM ZDE:  www.kralici.cz/potkani/diskuze.asp  PŘÍPADNĚ SE MŮŽE KUPUJÍCÍ DOSTAVIT OSOBNĚ A PŘEDÁNÍ PROVÉST "Z RUKY DO RUKY". JÁ SI ZPRAVIDLA DŮVĚRYHODNOST ZÁKAZNÍKA NEMÁM JAK OVĚŘIT A DOPLATILA JSEM NA SVOU SLEPOU DŮVĚRU A ZASLÁNÍM DOBÍRKY UŽ MNOHOKRÁT. ROZHODNĚ TO NEHODLÁM RISKOVAT ZNOVU. NEJSEM TU OD TOHO, ABYCH NEZODPOVĚDNÝM LIDEM, DĚTEM, KTERÉ SI OBJEDNAJÍ A PAK JIM OBJEDNÁVKU RODIČE ODMÍTNOU ZAPLATIT ČI PŘÍMO  SRANDIČKÁŘŮM VYRÁBĚLA A POSÍLALA SVÉ VÝROBKY A DOTYČNÝ SE ANI NEOBTĚŽOVAL SI VYZVEDNOUT A ZAPLATIT TO, CO SI OBJEDNAL! ŠKODU NA PELÍŠCÍCH, POŠTOVNÉM A VYNALOŽENÉM VOLNÉM ČASE MI PAK POCHOPITELNĚ NIKDO NEUHRADÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
 
Jak nakoupit (aneb komunikace mezi mnou a Vámi)

Je to jednoduché. Stačí si vybrat z nabízených výrobků a poslat mi mail, jakou výbavičku jste si vybrali a zda si ji můžete osobně vyzvednout u nás či si ji přejete poslat. Budete-li chtít objednávku poslat, nezapomeňte na Vaši přesnou adresu. Mail můžete napsat přímo ZDE.

Odepíši nazpět jako potvrzení Vašeho požadavku. Přejete-li si objednávku zaslat, připíši i číslo účtu.

Budete-li si nechávat výbavičku šít, napište mi do mailu objednávku na Vámi vybrané výrobky, jejich rozměry, případně barvu a materiál. Pokud nebudu mít materiál přesně takový, o jaký si napíšete, nabídnu Vám alternativy, které mám doma. Látky fotím dle aktuálních zásob, které mám doma a tyto fotky i s popisem materiálů Vám mohu zaslat mailem k nahlédnutí, ať máte lepší představu o našem sortimentu.

Poté, co Vám ušiji Vaši objednávku, posílám zákazníkovi fotku hotových výrobků "ke schválení". Pokud se výrobky líbí, zažádám o úhradu na účet, po připsání částky na náš účet výrobky posílám.

 

Jakmile odešlete úhradu, prosím napište nám mail, že jste tak učinili, ať víme, kdy přibližně očekávat připsání peněz na náš účet. Čím dřív budou penízky u nás, tím dříve budou u Vás nové pelíšky Vašich mazlíčků :-)

 

Doufám, že Vaši miláčkové budou s pelíšky spokojení :-)

Děkujeme

© 2009 Od Pekelného Strážce - Všechna práva vyhrazena!

Vytvořeno službou Webnode