Možnosti přepravy

 

Jak jsem již poznamenala v podsekci "Co do nás můžete očekávat a co očekáváme my od Vás", tak opravdu nebudu dělat kurýra od nás do Horní Dolní a nejlépe okamžitě, kdykoli si někdo pískne. Vážně nejsou výjimkou úchvatné maily ve znění: Cituji: "Ten modrej podkánek je opravdu klášnej, dovezete mi ho zítra do Chebu?". Takže vážení a milí, takhle rozhodně ne. Věřte nebo ne, ale i já mám doma své povinnosti a nemohu se sebrat a uhánět "směr zájemce", kdykoli si o to někdo řekne.

Nemám-li JÁ cestu kolem, kurýra nedělám!!!

Avšak je pravdou, že sem tam mívám cestu do různých měst a když už jedu, tak co bych nepomohla s přepravou malého zvířátka či drobného chovatelského vybavení... ale mějte na paměti, že jezdím hromadnou dopravou- tedy vlakem a autobusem, takže opravdu nepotáhnu metr velkou leteckou kennelku se vzteklým raťafákem uvnitř napříč ČR.

 

Budu-li přepravovat potkánka z našeho chovu (případně cokoli od nás- pelíšky apod.) k novému majiteli, nepožaduji úhradu cesty ani žádný příspěvek- považuji to jako součást našeho chovatelského servisu.

Budu-li přepravovat cizí zvířátko (případně cokoli od cizích lidí- chovatelské potřeby apod.), požaduji symbolický příspěvek na jízdenku. Nebojte, neoškubu Vás, za služby ZOO kurýra byste zaplatili mnohonásobně více peněz.

 

Abyste rozuměli- pod pojmem "drobné zvířátko" si představuji zvíře do velikosti kočky, zvíře, které se vejde maximálně do kočičí přepravky (samozřejmě, že vlastním i přepravky menší, případně, když to bude nutné, dobře poslouží nějaká kartonová krabice). Takže až mi zas bude nějaká slečna v půl deváté v předvečer cesty volat, že potřebuje druhý den ráno přepravit vlakem německého ovčáka, o kterém neví ani jeho jméno (natož, jestli je ten pes zvyklý na cestování v hromadných prostředcích), protože pes patří kámošce, která jede zítra na dovolenou, tak Vás rovnou slušnou mluvou pošlu někam. Někdy už mi připadá, že si lidé dělají jen srandičky nebo mají v hlavě místo mozku piliny a myslí to vážně.

Psy, vzrostlé aligátory, sánské kozy ani jiná větší hospodářská zvířata vozit nehodlám. Ale myslím, že člověka, který má všech pět pohromadě, by něco takového ani nenapadlo.

 

Vždy chci mít číslo na mobil předávajícího i odběratele (i já jim poskytnu to své) a požaduji, aby oba byli dostupní v den "akce".

 

PLÁNOVANÉ TRASY září 2017: 

Svitavy- Moravská Třebová (a zpět) - (cca 2x do týdne po domluvě)

Svitavy - Brno (a zpět) -  po domluvě

Svitavy - Hradec Králové- Praha- plánovaná trasa 23.9. od brzských ranních hodin

Jílové u Prahy- lokalita náměstí- 23.9. večer nebo 24.9. ráno

 

 

 

Jen prosím, na plánovanou trasu k určitému datu se vždy hlaste VČAS. Pokud mi napíšete mail 6 hodin, před plánovaným odjezdem, opravdu nemůžete čekat, že u mailu sedím 24 hodin denně a že si to včas přečtu. Máte-li už méně času do mého odjezdu, pak volejte na mobil. Nemůžu zaručit, že už ve chvíli, kdy mě kontaktujete, nebudu mít plné ruce a batoh přepravek, tak pokud budu nucena Vás z kapacitních důvodů odmítnout, prosím nehněvejte se. Nevozím se v náklaďáku, ale jezdím hromadnou dopravou a prostě co neunesu, to vzít nemůžu.

 

Upozorňuji, že zastávky v jednotlivých městech- tedy jejich přesné časy a přesná místa setkání (budou zpravidla na nádraží daného města) jsou závazné! Takže pokud se domluvíme, že v pět budete čekat tam a tam, tak opravdu apeluji, abyste tam byli. Ve většině případů mi vlaky či autobusy nějak navazují a nebudu Vás dvě hodiny někde nahánět a svému spoji mávat na rozloučenou. Buďte prosím ohleduplní.

Pokud se něco nepovede (dopravní zácpa, zpožděný spoj, nepředvídatelná závažná událost atd.), vždy máme telefon, známe na sebe navzájem číslo, takže ho vytočíme, o problému si povíme a vymyslíme společně jinou schůdnou alternativu. Jsme přece rozumní a umíme se dohodnout :-)

 Na oplátku Vám garantuji, že zvířátko bude po dobu přepravy u mě v bezpečí a /v rámci možností/ v pohodlí.

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2009 Od Pekelného Strážce - Všechna práva vyhrazena!

Vytvořeno službou Webnode