Kniha návštěv / Guestbook

Datum 07.06.2018
Vložil AlbertTit
Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is a vital part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related can be found just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for that patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections from the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of types of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections from other areas with the body. A patient can experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not yet to create the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some of the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for our health and wellbeing and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a number of ejaculations weekly will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to take to make certain a healthy prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to select prostate examination at least one time 12 months.

Datum 06.08.2017
Vložil Marcie reaguje :-)
Titulek Pro Katku

Dobrý den,
jsem moc ráda, že jsou mé webovky zdrojem Vaší inspirace :-)
Trojúhelníkové hamaky jsou zajímavé tím, že je lze pohodlně zavěsit jak na strop klece, tak díky třem nosným bodům i do rohů klece v jakékoli výšce, ne jen ke stropu. Proto je mám poměrně v oblibě a moji potkánci taktéž :-)
Moc děkuji, ať se Vám daří :-)

Datum 04.08.2017
Vložil Katka
Titulek Poděkování

Díky za spoustu zajímavých informací, které bych jinak po netu sháněla těžko. A taky za skvělý tip na trojúhelníkové hamaky, nikdy mne nenapadlo stříhat je jinak než do čtverce nebo obdélníku. :D

Datum 29.12.2013
Vložil https://pokysi.blog.cz/
Titulek Váš příspěvek

Dobrý den,
chceme Vám pomoci při hledání domovů pro zachráněné samečky z VFU. Dali jsme Váš inzerát ze stránek také na své stránky; https://pokysi.blog.cz/1312/zachraneni-potkani-kluci-cela-cr tak doufám že Vám to pomůže (a nebude Vám to vadit). Hodně štěstí při hledání nových domovů.

Datum 02.01.2014
Vložil Marcie reaguje :-)
Titulek Pro https://potkysi.blog.cz/

Dobrý den,
moc děkujeme za jakoukoli pomoc, určitě mi sdílení nevadí, naopak, jsme moc rádi, že nám pomůžete šířit tuto informaci. Poslední sameček ještě na svou rodinu čeká a třeba díky Vám si ho najde nějaký páníček.

Datum 10.10.2013
Vložil Marcie
Titulek Mazání spamů

Dnes jsem odstranila dva spam pšíspěvky z knihy návštěv, které byly přidány včera a dnes. Nejsem příznivcem cenzury a mazání, ale tohle sem nepatří. Žádám spamery, aby přestali se svou činností. Chce-li kdokoli napsat k nám do knihy návštěv, pište k věci :-) Nesouvisející řeči, spamy, reklamy, odkazy na nesouvisející weby či nemravnosti budou bez milosti mazány. Budou-li přetrvávat snahy spamerů, budu nucena celou věc řešit s administrátory webnode.

Datum 02.10.2013
Vložil Marcie reaguje:-)
Titulek Pro Janu Frolíkovou

Dobrý den,
děkuji za zprávičku, jsem moc ráda, že Vám Mili dělá radost a že díky ní trochu omládly i starší potkaničky. Zvláště babičce Fífě posíláme velkou pusu na čumáček, je krásné, že i v jejím úctyhodném věku je stále zdravá a takto vitální :-) Milinka má dobrý základ do života a doufám, že vás bude to naše/ Vaše čtvrtkanálnické éro těšit ještě hoooodně dlouho:-) Už se těším na fotky. Pusu potkaničkám a Vám srdečný pozdrav z Moravské Třebové. Markéta

Datum 02.10.2013
Vložil Jana Frolíková
Titulek 1/4 divočátka

Zdravím slečnu Markétku, a ráda bych informovala o prospívání slečny Millicent - z vrhu M - je z ní nádherná dáma, je plachá a trošku nedůvěřivá, přesto velice milá a kontaktní, hravá. Necháváme jí žít vlastní život a s babičkou i tetou vytvořili údernou jednotku, která dokáže úžasně škodit.
Máme z ní velkou radost a díky ní obě staré dámy výrazně ožily a užívají nikoli zasloužený "důchod", ale blbnou jak zamlada.
Millinka je trošku horolezec a dokáže se vysápat na garnyž, odkud kouká a tváří se, že skočí dolů - zřejmě sklony k adrenalinovým sportům.
Mějte se dobře a pokusím se poslat fotky.
Jana Frolíková

Datum 07.08.2013
Vložil Marcie reaguje:-)
Titulek pro Marka

Ahoj, z mrňátek mám velikou radost, vypadají krásně, jsou buclatí a rostou jako z vody. Vypadá to, že to zvládnou všichni...doufám. Ještě jsou velice zranitelní, ale snad se nic zlého nestane. Doufám, že jim tatík Hamelin nadělil do vínku také tak super povahy :-)

Datum 07.08.2013
Vložil Marek
Titulek Q

Vrh Q se vyvedl. Myslím že odchov se nám teď pěkně daří tak to snad vydrží :)
Hamelin je povahově zajímaví takže věřím že si noví majitelé vrhu Q užijí se svými budoucími mazlíky spoustu zážitků.

 

© 2009 Od Pekelného Strážce - Všechna práva vyhrazena!

Tvorba www stránek zdarmaWebnode